Dogecoin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Yaygın kullanımının yanı sıra mining ile beraberinde gelen Dogecoin madenciliğini borsalar üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu işlemde mobil uygulamalar ve web sitelerinden yararlanabilirsiniz.

Eğlenceli kripto para birimlerinden biri olan Dogecoin’i satın almak oldukça kolay ve hızlıdır.

  1. Herhangi bir borsa üzerinden Dogacoin cüzdanı edibin.
  2. Borsa üzerinden dilediğiniz tutarda Dogecoin satın alın.
  3. Dogecoininizi kullanın.
  4. Güncel biçimde takip edin.

Aynı anda Dogecoin madenciliği yaparken birden fazla bilgisayar kullanabilirsiniz. Fakat bu doğrultuda işlemci ve grafik kartınız çok önemlidir. Sorun yaşamamanız adına yüksek kapasitelerdeki işlemci ve grafik kartlarını kullanmanız önerilir.

Dogecoin Madenciliği Güvenli mi?

Tıpkı diğer altcoin ve Bitcoin’de olduğu gibi işlemciniz sistem üzerinden belleklendirme kapasitesini bilgisayarınıza otomatik olarak işlemektedir. Herhangi bir gizlilik veya güvenlik sorunu yaşatmayan mining işlemini gönül rahatlığıyla bilgisayarınız üzerinden kullanabilirsiniz.

Yazılım veya arama motoru üzerinden işlem sağlayabileceğiniz madencilik işleminde tercihleri tamamen kendiniz belirlemektesiniz. Güncel kur oranında cüzdanınıza yansıyan dijital kripto para birimlerini istediğiniz biçimde kullanabilirsiniz.

Kurulum işlemlerinde herhangi bir firma üzerinden aldığınız grafik işlemci kartınız eğer Ati (AMD) tarafından üretildiyse; Dogecoin madenciliğini GPU ile kullanmak istiyorsanız yazılımı yüklemiş olduğunuz dosyaların arasındaki minewithamdgpu.bat dosyasının içindeki Mine Dogecoins with GPU dosyasına çift tıklayın. Eğer grafik işlemciniz Nvidia tarafından üretildi ise .bat dosyalarında aynı işlemi uygulayın.

Uzun lafın kısası, Dogecoin madenciliği gayet güvenli ve risksiz bir sistemdir. Bilgisayarınızla yazılım veya arama motoru aracılığıyla günlük olarak para kazanabilmeniz gayet mümkündür.

Bilgisayarım Zarar Görür mü?

Eğer işlemciniz ve grafik kartınız basit düzeyde ise zarar görme ihtimali elbette var. Fakat güzel özelliklere sahip bir bilgisayarınız var ise zarar görme ihtimali çok az seviyededir. Gönül rahatlığı ile sistem üzerinde çalışamalar yaparak cüzdanınız üzerinden Dogecoin kazanabilir ve bunu dijital kripto para borsaları üzerinden bozdurarak nakit biçimde banka hesabınıza yatırılmasını sağlayabilirsiniz.

 

7 gün 24 saat aktif biçimde üretim bloklarından yararlanabilir, kripto para madenciliği aracılığıyla cüzdanınıza Dogecoin kazandırabilirsiniz. Yazılım bilgisini Dogecoin’in resmi web sitesinden inceleyerek indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir