Thodex Ethereum Nasıl Üretilir?

Thodex ATM , yerli coin para borsası olarak hizmet veren bir firmadır. Türkiye’nin 4. Kripto para borsası olarak bilinir. Web sitesi üzerinden farklı kripto para birimlerine ait alım ve satım süreçlerini işletebilirsiniz.

Ethereum ilk olarak Vitalik Buterin tarafından tanıtılan bir kripto para sistemidir. Yenilikçi bir sistem üzerine kurulmuş olan ethereum sistemi blockchain teknolojisi üzerinden kullanıcıların yeni yazılımları oluşturmasını sağlar. Kullanıcılara sunulan bu temel özgürlük sayesinde de pek çok altcoin çıkması söz konusudur. Günümüz teknolojisinde internet üzerinden yaptığımız işlemler, bankacılık işlemleri ve diğer tüm hareketler farklı kaynaklara ait veri bankalarında saklanmaktadır. Bu data banklarının nerede ve ne amaçla kullanılacağı bilinmemekte. Thodex Ethereum sisteminde ise anonim olarak bilinen pek çok farklı kaynak üzerinde, dağınık bir şekilde bu veri saklama işlemleri yapılır. Böylece çok daha güvenli bir sistem ortaya çıkar. Ayrıca tüm internet mecrası belli bir merkezi olmayan bir platforma dönüşür. Kripto para birimlerinin en çok tercih edileni ve ilk olarak piyasaya duyurulan ismi Bitcoin; günümüzde hızlı şekilde değer kazanırken, Ethereum ise Bitcoin’den sonra en iyi ikinci alternatif olarak bilinir.

Ethereum Nasıl Üretilir?

Ekran kartı satışlarını birden arttıran, Bitcoin’den sonra piyasaya çıkan ve altyapı anlamında çok daha gelişmiş bir hizmet sunan Ethereum nasıl üretilir? Bitcoin’in tahtını sallayabilecek mi? Gibi sürekli olarak sorulan ve merak edilen sorular günümüze kadar gelmiştir. Ethereum üzerinden yeni coin üretebilmek için öncelikle grafik işlemlerini yapabilen iyi bir ekran kartına sahip olmak gerekiyor. CPU yerine GPU madenciliği ile üretimi yapılan Ethereum’un Bitcoin’e göre çok daha basit bir üretim sistemi vardır. Windows sistemlerde de üretim aşamasında sahip olunması gereken temel donanımlardan birisi hiç şüphesiz GPU’lardır. İyi bir GPU ile çok daha hızlı işlem yapabileceğiniz gibi işinizi de kolaylaştıracaktır. Bunun yanında ek olarak dijital paralarınızı koyabileceğiniz bir dijital cüzdanınız olması gerekir. Dijital cüzdanınızı oluşturmalı ve bir havuz sistemine dâhil olmanız gerekmektedir. Ethereum üretimleri solo olarak da yapılabilir ancak havuz sisteminde çok daha fazla kazanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir